Pridajte sa!

Dni mesta Krásno nad Kysucou

Dni mesta Krásno nad Kysucou

Mesto Krásno nad Kysucou Vás srdečne pozýva na kultúrne podujatie Dni mesta, ktoré sa uskutoční v dňoch od 1.9. až 3.9.2017. Pripravený je bohatý program, ktorý zavŕši vystupenie skupín La Gioia a Peter Bič Project.

Mesto Krásno nad Kysucou Vás pri príležitosti 16. výročia od získania štatútu mesta, srdečne pozýva na kultúrne podujatie Dni mesta, ktoré sa uskutočnia v dňoch od 1. - 3. 9.2017 na námestí pred Kultúrnym domom. Pripravený je bohatý program, ktorý začína už v piatok 1. septembra podujatím Gospelové Kysuce 2017.

V sobotu 2. septembra usporiada TJ Tatran Krásno nad Kysucou - Vzpieranie nadhodovú súťaž juniorov mužov a žien o pohár primátora mesta. Sobotný večer odštartuje vystúpenie skupiny Everlong, TEAM REVIVAL MARTIN a tanečná zábava so skupinou Veľký Dom.

Nedeľa začne slávnostnou svätou omšou, v poobedňajších hodinách vypukne súťaž Požiarny útok s vodou a od 15:00hod. je pripravený kultúrny program, ktorý vo večerných hodinách zavŕši vystúpením skupiny La Gioia a košickej hudobnej skupiny Peter Bič Project.

Tešíme sa na Vás!

f42e_1502344246_dni-mesta-krasno-nad-kysucou.jpg


Reaguj!
Najnovšie v kategórii

UŽ DNES VEČER !!! - (MAKOV) Nočná hasičská súťaž

Príďte sa zabaviť na skvele zorganizované podujatie do areálu bývalej colnice na Makove. UŽ DNES VEČER !!!

Najčítanejšie príspevky
Kurzy mien

Neprehliadnite

Horoskop od Moneo.sk