Pridajte sa!

Hodinky MK pánske

Hodinky MK pánske

Iniciálky písmen „M“ a k nemu príbuzné „K“ vychádzajú z Loga hodiniek Michael Kors. Známi módny návrhár Michael Kors, ktorý mužom veľmi dobre rozumie. Jeho ponuka pánskych hodiniek Michael Kors presne vie čo muž potrebuje a o čo má záujem.

Iniciálky písmen „M“ a k nemu príbuzné „K“ vychádzajú z Loga hodiniek Michael Kors. Známi módny návrhár Michael Kors, ktorý mužom veľmi dobre rozumie. Jeho ponuka pánskych hodiniek Michael Kors presne vie čo muž potrebuje a o čo má záujem.

Iba pre neho

Značka Michael Kors pánom zo svojho pohľadu veľmi dobre chápe . Chápe že muž potrebuje stabilitu, bez zbytočných zmien a výkyvov. Majiteľ ktorý vlastní pánske hodinky Michael Kors očakáva od nich sto percentnú funkčnosť a neakceptuje žiadnu kazovosť. Samozrejme každé hodinky sú vyrábané tak aby boli v mužskom štýle a aby sa hodili k jeho outfitu. Všetky tieto hlavné vlastnosti môžeme podtrhnúť a pod nich napísať, kúpte si pánske hodinky Michael Kors. Ženám je dobré oznámiť, že ak nevedia, čo svojmu mužovi kúpiť ako darček, tak tieto hodinky sú pravým darčekom, za ktorý sa nebudú musieť hanbiť a hodí sa ku každej príležitosti.

Každý pán si vyberie

Pánske hodinky Michael Kors sú určené pre rôzne udalosti či už ste vyznávačom športu, luxusu alebo bussines. Z jeho kolekcie si vyberie muž každej povahy.

Pre pánov so športovým zameraním sa hodia hodinky, ktoré majú kombináciu ocele a kaučuku. Ciferníky týchto hodiniek sú väčšinou analógové, v klasickom kruhovom prevedení. Sfarbenie je decentne čierna, ale ciferníky vynikajú sýtymi farbami, ako napríklad je žltá, oranžová alebo modrá. Tieto hodinky majú často funkciu stopiek. Samozrejmosťou hodiniek je kvalitný strojček a baterka s dostatočne dlhou životnosťou. Pre mužov ktorí majú radi luxus sú pánske hodinky Michael Kors tou správnou voľbou. Hodinky z luxusnej kolekcie sú vyrábané z ušľachtilej ocele buď v striebornej alebo pozlátenej variante. Môžete si zvoliť napríklad aj modely, ktoré majú ciferník vysadení lesknúcimi zirkónmi. Muži, ktorí majú radi klasiku, určite by sa im páčili pánske hodinky Michael Kors s klasickým koženým remienkom. Okrem toho že hodinky ukazujú čas, tak hodinky majú chronografické hodnoty alebo dátum. Skutočná klasika, ktorá sa bude držať na popredných priečkach módneho rebríčku určite ešte niekoľko desiatkov rokovReaguj!
Najnovšie v kategórii

Novinky v PZP, ktoré by ste určite nečakali

Prinášame informácie ako zarobiť na zmene zákonného poistenia

Od 1. 4. 2015 vstupuje do platnosti novelizovaný zákon o PZP (381/2001 Z. z.).

Za posledných 10 rokov sú to azda najväčšie zmeny so zásadným dopadom na konečnú cenu zákonného poistenia.

Mnohí sme si zvykli, že v posledných rokoch nám platba z roka na rok len klesala, až prišiel rok 2015 a ceny PZP dopadli na svoje dno.

Aké zmeny prináša spomínaná novela ?

Koniec eshopov na Slovensku !

Asi každý si už niečo objednal cez internet.

Z médií sa na nás valia reklamy, ktoré začínajú povestnými troma písmenami www.

Štatistiky uvádzajú medziročný nárast počtu fanúšikov tohto pohodlného nakupovania.

Ten zlodej musel byť znalec, alebo vtipné hlášky nakoniec

Rok 2013 je úspešne (či menej úspešne) za nami a teraz už zostáva len malé ohliadnutie. Aby sme sa aj v poslednom dni v roku trochu zasmiali, prinášam pár humorných historiek z profesného života finančníkov. Aj keď sa to môže zdať neuveriteľné, aj v poisťovniach sa môžu baviť. Obzvlášť výživné hlášky sa vyskytovali na operátorských linkách. 

Najčítanejšie príspevky
Kurzy mien

Neprehliadnite

Horoskop od Moneo.sk