Pridajte sa!

Užitočné aplikácie pre vodičov

Dnes už asi každý z nás vlastní smarftón, ľudovo povedané chytrý telefón, kde si môžeme nainštalovať rôzne aplikácie. Okrem telefonovania a písania sms správ môžeme aj fotiť, nahrávať a pozerať videá, pripojiť sa na internet a v neposlednom rade ho použiť ako navigáciu - keďže už má aj funkciu GPS. Tým pádom pre mnohých šoférov nemá zmysel kupovať navigačné zariadenie a stačí im na to len telefón, kde si podľa svojho rozhodnutia nainštalujú tú svoju aplikáciu. Niektoré navigačné aplikácie sú zadarmo, ale je pri nich nutnosť mať pripojenie na internet. Tie platené fungujú aj v offline režime a pripojiť sa na internet stačí len raz za čas a to len kvôli aktualizácii na vyššiu verziu alebo na stiahnutie novších máp.

Aké auto je vhodné pre študenta do 1800 € ?

Si študent a už Ťa nebaví neustále požičiavať auto od rodičov ?

Navyše auto potrebuješ často po ruke – škola a robota stále dookola + neskôr vysoká, cez víkend výlety.

Hľadáš teda auto do mesta, občas nejaký ten výlet, dajme tomu že 1000-1500km mesačne? Najlepšie sedan alebo hatchback, spotreba do 8L (aj keď možno by si prežil aj viac, úsporne jazdiť vieš), nakoľko ide o ojazdené auto tak skôr benzín.

No a pokiaľ možno aj nejaký ten výkon, 100kw motor za tú cenu určite nebude ale niečo čo človeka poriadne usadí do sedadla na diaľnici

Pridajte článok aj vy! Je to jednoduché a rýchle.
Najčítanejšie príspevky
Kurzy mien

Neprehliadnite

Horoskop od Moneo.sk