Pridajte sa!

LADIES GYM CUP 2015

LADIES GYM CUP 2015

LADIES GYM CUP 2015.

Milé dámy, ešte stále ste nazaslali prihlášku na LADIES GYM CUP 2014 v bikiny fitness? Dňa 9. mája 2015 sa v hoteli Turiec v Martine uskutoční 1. ročník medzinárodnej nemajstrovskej, pohárovej, otvorenej súťaže v kategóriách : bikini fitness do 170 cm, bikini fitness nad 170 cm , premiéru bude mať kategória :Men´s Physique – kde veríme, že nájde uplatnenie veľa dobre vyzerajúcich mužov a úplnou novinkou v SR bude kategória : bikini fitness mamina do 35 rokov a bikini fitness mamina nad 35 rokov.

LADIES GYM CUP 2015.

Milé dámy, ešte stále ste nazaslali prihlášku na LADIES GYM CUP 2014 v bikiny fitness? Dňa 9. mája 2015 sa v hoteli Turiec v Martine uskutoční 1. ročník medzinárodnej nemajstrovskej, pohárovej, otvorenej súťaže v kategóriách : bikini fitness do 170 cm, bikini fitness nad 170 cm , premiéru bude mať kategória :Men´s Physique – kde veríme, že nájde uplatnenie veľa dobre vyzerajúcich mužov a úplnou novinkou v SR bude kategória : bikini fitness mamina do 35 rokov a bikini fitness mamina nad 135 rokov.

Sučasťou súťaže bude aj vyhlásenie premeny roka 2014 – 2015, ktorá prebieha.

Už teraz vieme, že okrem veľa zaujímavých cien obdrží absolútna víťazka book s profesionálnymi fotografiami.
K čomu jej bude? 
Napríklad k práci, nakoľko v porote bude aj majiteľ modelingových agentúr z Prahy a k profesionálnej práci modelky potrebujete pre Vašu prezentáciu book s profesionálnymi fotografiami.Je to hlavný pracovný nástroj modelky.

Prihlásiť sa môžu ženy, dievčatá – registrované, neregistrované, členky klubov, baby ktoré cvičia doma – teda KAŽDÝ kto má chuť, záujem zasúťažiť si, nech je odkiaľkoľvek, súťaž je otvorená pre všetkých z celého sveta.

Prihlášky a info na : www.ladiesgym.sk, alebo na facebooku : ladies gym Martin.

Tešíme sa Vás.Reaguj!
Najnovšie v kategórii

PREMENA ROKA 2014 - 2015

PREMENA ROKA 2014 – 2015.

Je určená VŠETKÝM ženám a mužom ako zo Slovenska tak Českej republiky. Jedná sa o dlhodobú premenu, pričom prihlášky spoločne s fotografiou celej postavy v plavkách je potrebné zaslať do 30.11.2014 na : ladiesgym3@gmail.com. Následne budú prihlásení kontaktovaní naším teamom ( pokiaľ dajú súhlas aj médiami, je to len na nich ) a do 20.4.2015 budú cvičiť či už samostatne, alebo pod vedením svojich osobných trénerov, trénerov vo fitness a pod, a dňa 20.4.2015 odborná porota vyberie troch mužov a tri ženy, kde následne počas súťaže LADIES GYM 2015 budú odmenení víťazi jednotlivých kategórii. Už teraz vieme, že dostanú „darčeky“ od spoločnosti PROGENEX, samozrejme to bude pohár, diplom a pod, prípadne aj finančná odmena.
Tešíme sa na Vás.

Team premeny roka.

LADIES GYM CUP 2014

LADIES GYM CUP 2014 pozýva začínajúce fitnessky a modelky

Zápas III.predkola UEFA Europa League: MŠK Žilina - HNK Rijeka.

 
MŠK Žilina a.s. upozorňuje na organizáciu parkovania v deň zápasu III.predkola UEFA Europa LeagueMŠK Žilina - HNK Rijeka.
Vo štvrtok 8.8.2013 bude vjazd na parkovisko z ulice Ľavobrežnej striktne vyhradený len pre priaznivcov hosťujúceho tímu.
 
Autám priaznivcov MŠK Žilina nebude z bezpečnostných dôvodov vjazd na parkovisko, kde bola v minulosti telocvičňa T 18 povolený.
Najčítanejšie príspevky
Kurzy mien

Neprehliadnite

Horoskop od Moneo.sk