Pridajte sa!

LADIES GYM CUP 2015

LADIES GYM CUP 2015.

Milé dámy, ešte stále ste nazaslali prihlášku na LADIES GYM CUP 2014 v bikiny fitness? Dňa 9. mája 2015 sa v hoteli Turiec v Martine uskutoční 1. ročník medzinárodnej nemajstrovskej, pohárovej, otvorenej súťaže v kategóriách : bikini fitness do 170 cm, bikini fitness nad 170 cm , premiéru bude mať kategória :Men´s Physique – kde veríme, že nájde uplatnenie veľa dobre vyzerajúcich mužov a úplnou novinkou v SR bude kategória : bikini fitness mamina do 35 rokov a bikini fitness mamina nad 35 rokov.

PREMENA ROKA 2014 - 2015

PREMENA ROKA 2014 – 2015.

Je určená VŠETKÝM ženám a mužom ako zo Slovenska tak Českej republiky. Jedná sa o dlhodobú premenu, pričom prihlášky spoločne s fotografiou celej postavy v plavkách je potrebné zaslať do 30.11.2014 na : ladiesgym3@gmail.com. Následne budú prihlásení kontaktovaní naším teamom ( pokiaľ dajú súhlas aj médiami, je to len na nich ) a do 20.4.2015 budú cvičiť či už samostatne, alebo pod vedením svojich osobných trénerov, trénerov vo fitness a pod, a dňa 20.4.2015 odborná porota vyberie troch mužov a tri ženy, kde následne počas súťaže LADIES GYM 2015 budú odmenení víťazi jednotlivých kategórii. Už teraz vieme, že dostanú „darčeky“ od spoločnosti PROGENEX, samozrejme to bude pohár, diplom a pod, prípadne aj finančná odmena.
Tešíme sa na Vás.

Team premeny roka.

LADIES GYM CUP 2014

LADIES GYM CUP 2014 pozýva začínajúce fitnessky a modelky

Zápas III.predkola UEFA Europa League: MŠK Žilina - HNK Rijeka.

 
MŠK Žilina a.s. upozorňuje na organizáciu parkovania v deň zápasu III.predkola UEFA Europa LeagueMŠK Žilina - HNK Rijeka.
Vo štvrtok 8.8.2013 bude vjazd na parkovisko z ulice Ľavobrežnej striktne vyhradený len pre priaznivcov hosťujúceho tímu.
 
Autám priaznivcov MŠK Žilina nebude z bezpečnostných dôvodov vjazd na parkovisko, kde bola v minulosti telocvičňa T 18 povolený.

Speedpainting Peter Sagan

PEKNÉ VIDEO SPEEDPAITING

Peter Sagan pobavil Žilinu, sláva mu do hlavy nestúpla

Po druhom zelenom drese z Tour de France sa Peter Sagan začne pripravovať na septembrové majstrovstvá sveta v talianskej Florencii, na ktoré by chcel ísť v najlepšej forme.

 

 

 

 

 

 

Štýlový Sagan mal v poslednej etape zelenú briadku i bicykel

Slovenský cyklista bojoval za súmraku v Paríži o prestížne víťazstvo na Elyzejských poliach.

Špurtérsku bitku v Paríži vyhral Kittel, Sagan bol štvrtý

V nedeľu vyvrcholil na Elyzejských poliach jubilejný 100. ročník Tour de France.

Predposlednú horskú etapu Tour de France vyhral Da Costa

Lídrom 100. ročníka zostal naďalej Brit Christopher Froome z tímu Sky. Slovenský cyklista Peter Sagan je suverénne na čele bodovacej súťaže.

Peter Sagan bodoval na prémii, kráľovskú etapu vyhral Riblon

Prvýkrát v histórii Tour de France absolvoval pelotón v rámci jednej etapy dva prejazdy slávneho Alpe d´Huez.

Prvá Predchádzajúca 1 2 Posledná

Pridajte článok aj vy! Je to jednoduché a rýchle.
Najčítanejšie príspevky
Kurzy mien

Neprehliadnite

Horoskop od Moneo.sk